Jesteś tutaj: strona główna Husky Pakiety promocyjne

Pakiet promocyjny Husky Flex 260i-eu-d Basic wąż ssący Basic 9,1 m

Jednostka Husky Flex + Zestaw BASIC. W skład zestawu wchodzi: wąż ssący BASIC 9,1 m; rura teleskopowa z klipsem; wieszak na rurę teleskopową; wieszak na wąż ssący; szczotka do podłóg 30 cm; ssawka do dużych śmieci; ssawka szczelinowa; szczotka okrągła z włosiem.

Czytaj więcej...

Pakiet promocyjny Husky Flex 260i-eu-d Royal wąż ssący Superior Husky 10,4 m

Jednostka Husky Flex + Zestaw ROYAL. W skład zestawu wchodzi: nowy wąż ssący Superior Husky 10,4 m, który objęty został 5–letnią gwarancją; rura teleskopowa z klipsem; wieszak na rurę teleskopową; wieszak na wąż ssący; otulina na wąż ssący; szczotka do podłóg Super Premium; szczotka do podłóg drewnianych; ssawka obrotowa dwufunkcyjna; ssawka szczelinowa; torba na akcesoria.

Czytaj więcej...

Pakiet promocyjny Husky Flex 260i-eu-d Premium wąż ssący Premium 9,1 m

Jednostka Husky Flex + Zestaw PREMIUM. W skład zestawu wchodzi: wąż ssący Premium 9,1 m; rura teleskopowa z klipsem; wieszak na rurę teleskopową; wieszak na wąż ssący;szczotka do podłóg Super Premium; szczotka do podłóg gładkich; ssawka obrotowa dwufunkcyjna; ssawka szczelinowa; torba na akcesoria; szczotka okrągła z włosiem.

Czytaj więcej...

Pakiet promocyjny Husky ECO COMPACT 2 z zestawem do sprzątania

Jednostka centralna Husky Eco Compact 2 + zestaw do sprzątania. W skład zestawu wchodzi: wąż ssący Superior Husky o dł. 9,1 m z włącznikiem on/off, który objęty został 5–letnią gwarancją, wieszak na wąż ssący, praktyczna torba na akcesoria, szczotka do podłóg gładkich 30 cm, szczotka obrotowa dwufunkcyjna, ssawka szczelinowa, rura teleskopowa z klipsem, wieszak na rurę teleskopową, szczotka okrągła do mebli.

Czytaj więcej...

Pakiet promocyjny Husky Flex 260i-eu-d Royal wąż ssący Superior Husky 9,1 m

Jednostka Husky Flex + Zestaw ROYAL. W skład zestawu wchodzi: nowy wąż ssący Superior Husky 9,1m, który objęty został 5–letnią gwarancją; rura teleskopowa z klipsem; wieszak na rurę teleskopową; wieszak na wąż ssący; otulina na wąż ssący; szczotka do podłóg Super Premium; szczotka do podłóg drewnianych; ssawka obrotowa dwufunkcyjna; ssawka szczelinowa; torba na akcesoria.

Czytaj więcej...

Pakiet promocyjny Husky Cyklon 2 270 Basic - wąż ssący Basic 9,1 m

Jednostka Husky Cyklon2 + Zestaw BASIC. W skład zestawu wchodzi: wąż ssący BASIC 9,1 m, rura teleskopowa z klipsem, wieszak na rurę teleskopową, wieszak na wąż ssący, szczotka do podłóg 30 cm, ssawka do dużych śmieci, ssawka szczelinowa, szczotka okrągła z włosiem.

Czytaj więcej...