O firmie

N.T.G. czyli Nowoczesna Technika Grzewcza…

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, w Polsce działamy od 2009 roku, wcześniej przez wiele lat istnieliśmy na rynku zagranicznym (holenderskim). Od początku naszej działalności na rynku polskim jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Buderus. Do pewnego czasu byliśmy również autoryzowanym salonem firmy Viessmann, w tej chwili na rynku istnieją 2 osobne firmy – NTG Gliwice jako salon Buderus oraz NTG Będzin jako salon Viessmann. Cały czas współpracujemy z NTG Będzin a nasza współpraca układa się całkiem pomyślnie.

 

Obecnie skupiamy się na kompleksowym świadczeniu usług dla domów jednorodzinnych w zakresie projektowania i montażu instalacji grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, instalacji zagospodarowania wody deszczowej oraz instalacji opartych na odnawialnych źródłach energii. Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy swoją działalność o sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej oraz projektowanych charakterystyk energetycznych. Oferujemy również pomoc w przygotowywaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

 

Jako firma z wieloletnim stażem służymy fachowym doradztwem technicznym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

 

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego projektu oraz szczególna dbałość o najdrobniejszy szczegół podczas wykonywanych prac, co skutkuje wieloletnim bezawaryjnym działaniem montowanych urządzeń oraz instalacji, a także stuprocentowym zadowoleniem naszych klientów. Zatrudniamy kadrę sprawdzonych fachowców posiadajcych duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższy profesjonalizm podczas wykonywanych prac. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami – znajdą tam Państwo dyplomy, certyfikaty oraz świadectwa autoryzacji, które zebraliśmy w trakcie naszej działalności.

 

Nasza siedziba znajduje się w zabytkowym budynku w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego 359.